KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252316

nr 1325 2316

Göran Hausenkamp

(f. 1962), Sverige

Grafiskt blad, "Avatar". Signerad, numrerad 19/100. Gicléetryck på duk. Motivet: 55x35 cm, ej ramad, lös duk

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2020
kl 18:08:43

5/5 23:05:22 1      Vinnande bud

Göran Hausenkamp

Läs mer om Göran Hausenkamp